TPL_GK_LANG_IS_LOADING
http://ogrodyostoja.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/zdjecia_glowne.adaptacja_terenu_hotelowego_1gk-is-93.jpglink
http://ogrodyostoja.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/zdjecia_glowne.ogrod_orientalny_1gk-is-93.jpglink
http://ogrodyostoja.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/zdjecia_glowne.oczko_wodne_1gk-is-93.jpglink
http://ogrodyostoja.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/zdjecia_glowne.ogrod_przydomowy_1gk-is-93.jpglink

User Rating: 0 / 5

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
[Monday, 23 January 2012 11:12] Last updated by SU :: [Friday, 28 April 2017 21:29]
(0 votes)
Add to favourites

282"OSTOJA" to nie tylko świat roślin z kraju i ze świata, to również usługi w zakresie projektowania, urządzania i pielęgnacji ogrodów przydomowych, ogrodów wodnych jak również terenów zieleni przy obiektach publicznych. Od 2001 roku współpracujemy z Państwem na wszystkich etapach tworzenia ogrodów - zaczynając od projektu ze zwróceniem szczególnej uwagi na potrzeby i oczekiwania ich użytkowników oraz otaczający krajobraz, począwszy od przygotowania terenu, wykonania trawników, nasadzeń roślinnych, wykonania elementów małej architektury aż po pielęgnację ogrodu w pierwszym roku po założeniu i latach kolejnych.

Ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, stosowanie nowatorskich pomysłów i niestandardowych materiałów ma na celu podkreślenie indywidualnego charakteru każdego ogrodu. Nasze realizacje są przemyślane zarówno z punktu widzenia praktycznego, technicznego, z zachowaniem równowagi pomiędzy projektowaną roślinnością a strukturami architektonicznymi i stanowią połączenie kreatywnej myśli z funkcjonalną wygodą.

Prace wykonujemy w ustalonych terminach według naszego projektu lub pomysłu Klienta. Ogrody wykonane przez "Ostoję" spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Categories strona główna